Olimpiada językowa - Konkurs językowy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Patroni i sponsorzy

 

Patron medialny ogólnopolski: 

Serwis www.uczelnie.info.pl (Wirtualny Informator Maturzysty) to wiodący portal edukacyjny w Polsce skierowany do licealistów, maturzystów, a także do studentów oraz absolwentów. Jest to kompletny wykaz uczelni publicznych oraz niepublicznych z całej Polski. Na portalu uczelnie.info.pl dostępne są również informacje o aktualnych zasadach rekrutacji, codziennie aktualizowane newsy dotyczące życia uczelni, studiów, matury, kariery zawodowej, kierunków studiów oraz rekrutacji na studia, bezpłatny dostęp do opisu ponad 1000 kierunków studiów i specjalności oraz ponad 100 zawodów.

 
 

 

Patron medialny regionalny:

 

Sponsor nagród książkowych dla uczestników debaty (podczas finału)

Wydawnictwo LektorKlett sponsorem konkursu „Pokaż nam język”
Grupa Klett to jeden z największych i najbardziej cenionych wydawców edukacyjnych w Europie. Od 1898 roku tworzymy podręczniki dla wszystkich typów szkół sprawdzone w praktyce zarówno przez pedagogów jak i uczniów, nagradzane w licznych prestiżowych konkursach.
Z sukcesem działamy w Polsce, przygotowując bestsellerowe podręczniki do nauki języków obcych, przyrody, matematyki, geografii m. in. serie Direkt, Magnet, Version Originale, Aula Internacional czy Przyroda z klasą. Wydajemy również największą serię renomowanych słowników oraz materiałów do samodzielnej nauki znanych  pod marką PONS.
Warto być z nami! (dodać logo Klett)


Jako sponsor konkursu Wydawnictwo LektorKlett przygotowało nagrody dla finalistów zarówno z języka niemieckiego i angielskiego:

miejsce 5
Uniwersalny słownik ang-pol i pol-ang
Uniwersalny słownik niem-pol i pol-niem
miejsce 4 
Współczesny słownik ang-pol i pol-ang
Współczesny słownik niem-pol i pol-niem
miejsce 3
Obrazkowy słownik niem-pol
Obrazkowy słownik ang-pol
miejsce 2
Obrazkowy słownik niem-pol 
Obrazkowy słownik ang-pol
miejsce 1  
j. angielski – Wielki słownik obrazkowy
j. niemiecki – Wielki słownik obrazkowy