Olimpiada językowa - Konkurs językowy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Kontakt

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Sp. z o.o.
e-mail: pnj@wsb.pl

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu i Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy
Paweł Bukowski
e-mail:p.bukowski@teb-akademia.pl
tel. 56 66 09 235, 664 194-053

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
Anna Śnieżko
e-mail: a.sniezko@teb-akademia.pl
tel. 602 689 479

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie
Magdalena Jarocka
e-mail: magdalena.jarocka@chorzow.wsb.pl
tel: 32 349 8493

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Ekonomiczny w Szczecinie
Katarzyna Łopińska-Kropiewnicka
e-mail: katarzyna.lopinska@wsb.szczecin.pl
tel. 91 422 46 31, 602 688-829

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
Klaudia Riemer
e-mail: k.riemer@teb-akademia.pl
Tel. 664 193 829

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
Katarzyna Saranek
e-mail: k.saranek@teb-akademia.pl
tel: 602 615 415

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Wydział Ekonomiczny w Opolu
Katarzyna Gierczycka
e-mail: katarzyna.gierczycka@wsb.wroclaw.pl
tel. 664 194 003 

Wyższa Szkoła Filologiczna we Wroclawiu
Romuald Karkoszka
e-mail: r.karkoszka@wsf.edu.pl

tel. 882 751 420